Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w LubszyTweet Delicious Save on Delicious
Konkurs plastyczny "Zabytki naszej gminy" PDF Drukuj Email
Wpisał: Klaudia Skiba   
16.12.2012.
Image
Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna zorganizowała konkurs pt.: "Zabytki naszej gminy". Uczniowie naszej szkoły przygotowali prace konkursowe. 21. listopada 2012 r. w Miejskiej Biblitece Publicznej w Woźnikach został rozstrzygnięty konkurs. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na piękni i bogactwo zabytków naszej Gminy oraz popularyzacja wiedzy o obiektach znajdujących się na terenie Gminy Woźniki.

W kategorii szkół podstawowych uczeń klasy I - Ksawery Michalik zdobył III miejsce.
Image
Wyróżnienie otrzymali także:
Kinga Skiba - klasa III
Image
Piotr Franczyk - klasa IV
Image
Gratulujemy !!!

ImageImage
Zmieniony ( 16.12.2012. )
 
wstecz   dalej »
(C) 2017 Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Lubszy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.